Efekty zabiegu botoxem

 

Osoby, które decydują się na zabieg ostrzykiwania botoxem oczekują zadowalających efektów. Jeszcze lepiej, gdy efekty te pojawią się jak najszybciej. Na te najbardziej spektakularne należy czasami trochę poczekać. Eksperci z gabinetu w Krakowie http://drpabianczyk.pluspokajają, że efekt botoxu jest zależny od indywidualnych uwarunkowań.

Kobieta korzystająca z botoxu w Krakowie
Kobieta korzystająca z botoxu

Jakich efektów można spodziewać się po zabiegu botoxu?

Pierwsze zauważalne efekty po wykonaniu botoxu powinny być zauważalne już po kilku dniach. Maksymalne oczekiwanie to 2 tyg. Po upływie tego czasu odbywa się wizyta kontrolna, podczas której Pacjent dowiaduje się, czy konieczne jest dostrzyknięcie preparatu. Efekt zastosowania botoxu może utrzymywać się od 4 do 6 miesięcy. Uzależnione jest to w głównej mierze od okolicy, poddanej ostrzykiwaniu oraz mimiki pacjenta. Okres działania botoxu jest czasem, gdy nie występuje pogłębianie zmarszczek co stanowi atut.

Co do powtarzalności botoxu jest to najczęściej kwestia indywidualna i w pełni zależna od woli pacjenta. Do widoczności efektów w niektórych zabiegach niezbędna jest ich powtarzalność. Inaczej jest, jeśli chodzi o botox. Kraków jest jednak miastem, gdzie powtarzalność tego zabiegu jest jednak wysoka.