Idealne implanty – Kraków daje gwarancję najwyższej usługi

 

Implantologia to dziedzina stomatologii, która polega na wykonywaniu zabiegów wszczepiania implantów – także w wyjątkowo trudnych przypadkach stomatologicznych, w których wykorzystuje się zabiegu sterowania i regeneracji kości zębów. Klinika http://www.villa-dentica.eu/leczenie/implantologia/ oraz jemu podobne gabinety stomatologiczne dbają o najwyższą jakość swoich usług, wśród których szczególnie ważne są implanty. Kraków zachęca pacjentów doskonałą ofertą oraz gwarancją najwyższych usług. W zakresie zbiegów wszczepiania elementów jakimi są implanty, Kraków specjalizuje się w stosowaniu technologii implantów o unikalnej konstrukcji, która pozwala przyspieszyć procesy gojenia a także trwałość implantów.

Zastosowanie implantów dentystycznych sprawia, że stają się one idealnym rozwiązaniem dla większości osób, które straciły jeden lub więcej zębów. Cennik implantów jest dosyć urozmaicony i zależny jest od wielu czynników, a także lokalizacji w jakiej są wykonywane. Implanty – Kraków w cenach wyglądają tak:

Implanty – Kraków usługa z wyceną

konsultacja wraz wykonaniem tomografii komputerowej to koszt około 100 zł do 400 zł
odsłonięcie implantu oraz założenie śruby wspomagającej gojenie to koszt około 400 zł
wszczepienie implantu to koszt około 3500 zł
zabieg regeneracji tkanki kostnej to koszty w okolicach 2000 do 3000 zł

podniesienie zna zatoki szczękowej to średni koszt rzędu 4000 zł

korona pełnoceramiczna przykręcana przy implancie – 3500 zł
mostek na implantach – z metalem licowanym porcelaną to około 1000 zł
wszczepianie implantów 2 implanty z protezą akrylową cena średnio 5000 zł do 7000 zł plus cena za protezę około 2000 zł.

 

Dbanie o zęby od najmłodszych lat pomoże uniknąć implantów zębów w Krakowie.
Dbanie o zęby pomoże uniknąć implantów zębów w Krakowie.