Kto zajmuje się osadzaniem implantów zębowych?

 

Leczenie implantologiczne wykonuje się już od ponad 40 lat. Również w mieście jak Kraków. Zabieg przeprowadza się podczas znieczulenia miejscowego oraz w kilku etapach. Można wstawić więc implanty zębowe, jak i uzupełnić ubytki całej jamy ustnej. sumara-implanty.info.pl to pionierzy na tym rynku. Wszczepienie implantu zębowego pozwala na odbudowę pojedynczych zębów nie uszkadzając w żaden sposób sąsiadujących zdrowych zębów – nie są szlifowanie, jak to dzieje się w przypadku koron czy mostów.

Implanty zębowe to doskonałe rozwiązanie.

Implanty zębowe to doskonałe rozwiązanie w przypadku gdy straciliśmy ząb w wyniku urazu czy choroby. Odwiedź Kraków i zobacz jakie mają tu ceny.

Jakie są etapy takiego zabiegu?

  • Wizyta u dentysty

  • Zabieg wstawienia implantu zęba.

  • Przygotowanie implantu do nałożenia korony.

  • mocowanie korony do implantu.

Implanty zębowe to doskonała metoda do tego aby wyglądać dobrze na długie lata. Wybierz tą metodę aby cieszyć się pięknym uśmiechem., który zostanie z tobą na długie lata. Nie ma sensu trwać w kompleksach i zastanawiać się czy to dobra droga. Stomatolog pomoże ci wypracować wygląd taki, jakiego zawsze oczekiwałeś. Ułatwi ci to też spożywanie pokarmów. Sam widzisz ile zalet to niesie. Teraz wystarczy umówić się ze specjalistą w celu konsultacji. Już czasami po pierwszej wizycie możesz uzyskać zdrowy i piękny uśmiech, dzięki któremu nie musisz się już wstydzić swojego poczucia humoru i osób, które cie otaczają.