Leczenie kanałowe a implanty?

Jaki związek ma leczenie kanałowe i implanty? Kraków jest miastem, gdzie możesz bez przeszkód wykonać oba te zabiegi. Łączy je to, że wiele osób się ich boi, oraz to, że jest to duży wydatek. Jednak różnic pomiędzy nimi jest znacznie więcej. Implantami zajmuje się działająca w Krakowie firma sumara-implanty.info.pl . Wspominam o niej, ponieważ technologie stosowane przez nią są bardzo ciekawe i wyróżniają się na rynku.

Co lepsze – leczenia kanałowe czy implanty?

 

Kraków i większe miasta jak już wspominałem oferują oba rodzaje zabiegów. A nawet jeżeli musisz specjalnie jechać do np. Krakowa na dany zabieg, to i tak możesz zdecydować się teoretycznie na dwie formy.

 

Według mnie leczenie kanałowe wygrywa z implantami na co najmniej dwóch polach:

 

  • Jaki związek ma leczenie kanałowe i implanty? – Kraków gabinet.

    Jest tańsze – koszt implantów może przekraczać nawet kilka tysięcy złotych.

  • Jest mniej inwazyjne – co prawda i tak dla wielu osób to bardzo nieprzyjemne uczucie, jednak nie zmienia to faktu, że jest to zabieg znacznie mniej inwazyjny.

 

Niestety nie zawsze można przeprowadzić leczenia kanałowe. Czasem zęby są tak zniszczone, że trzeba je wyrwać i zastąpić implantami. Dlatego właśnie warto regularnie chodzić do dentysty, żeby uniknąć takiej sytuacji. Lepiej zapłacić kilkaset złotych za leczenie kanałowe, niż kilka tysięcy na sztuczne zęby w dobrej klinice np. w Krakowie.